Kaip išsirinkti tinkamiausias sauskelnes vaikui?

Kaip išsirinkti sauskelnes internetu?

Vaikelis, ypač kūdikėlis, pats negali pasakyti kokių sauskelnių jis nori. Tik labai nerangiai ir netiesiogiai jis gali pasakyti, kad turimus jam tinka arba netinka. Todėl visa atsakomybė užtikrinti mažylio komfortą krenta ant tėvelių pečių. Todėl tinkamų sauskelnių pasirinkimas – itin atsakinga užduotis. Pasirūpinus nekokybiškomis ar vaikui netinkančiomis sauskelnėmis, nepatogumų bus visoms pusėms.

Turint omenyje kokia tai atsakomybė, skirti laiko ir išmokti pirkti sauskelnes – kiekvieno tėvelio atsakomybė. Tam tikslui mes parengėme šį sauskelnių pirkimo gidą, kuris padės išrinkti tinkamiausias sauskelnes vaikui, nepriklausomai nuo jo amžiaus. Tą mes be abejo rekomenduojame padaryti mūsų el. parduotuvėje – pampersai.lt.

Supraskite užrašus ant pakuočių

Prieš kalbant apie bet ką kitą, kiekvienam pirkėjui reikia suprasti ką sako įvairūs užrašai ant sauskelnių pakuočių. Visos ant jų esančios žymos suteikia esminės informacijos apie perkamas sauskelnes. Pagrindinė informacija yra visada pateikiama ant priekinės sauskelnių pakuotės pusės. Vienas skaičius (vienženklis) – kartais lydimas ir paaiškinamuoju tekstu, bet ne visada – nurodo amžių vaiko, kuriam skirtos sauskelnės.

Kitas, dažniausiai gretimais esantis skaičius (dviženklis ir kartais – triženklis) žymi kiek sauskelnių yra pakuotėje. Turėkite omenyje, kad kuo didesnis sauskelnių skaičius pakuotėje – tuo vidutiniškai pigiau kainuos vienas pampersas.

Stebėkite savo vaiko reakciją

Kitą dalį informacijos gausite ne iš pakuotės, bet iš savo vaikelio. Nors jis kalbėti dar negali, bet savo reakcija tikrai išreikš jei kažkas bus ne taip. Dažniausiai pasitaikančios problemos yra šios:

  • per daug arba per mažai aptemptos sauskelnės;
  • nepakankamai gerai ar greitai sugeriamas skystis (dažniausiai tai yra prastos kokybės sauskelnių ženklas);
  • vaiko odai netinkantis ar alergiją keliantis sauskelnių vidus;
  • nekokybiškai ir nepakankamai stipriai užsisegančios sauskelnės (vėlgi, dažna pigių ir nekokybiškų sauskelnių problema).

Todėl iki kol išsirinksite sau ir savo vaikui tinkamas sauskelnes, stebėkite jo reakciją bei patį sauskelnių funkcionalumą. Žiūrėkite ar jos užsisega pakankamai tvirtai, ar nespaudžia, ar skystis neprateka pro sauskelnes, ar vaiko odos neišberia ir ji neparausta panešiojus pampersus. Galiausiai stebėkite ir pačio vaiko reakciją: jis tikrai jums praneš, jei kas ne taip.

Turėkite savo prioritetus

Dauguma tėvelių nors ir nori viso ko geriausio savo vaikui, tikrai negali leisti visada pirkti brangiausią ir kokybiškiausią daiktą. Tas pats galioja ir sauskelnių atveju. Yra kokybiškų sauskelnių, kurios atitinka visus kriterijus ir neturi silpnų vietų. Tačiau jų kaina gali atbaidyti tėvelius, kurie turi taupyti savo pinigus. Tada reikėtų pagalvoti, kas jums yra prioritetas.

Patogumas, apsauga nuo pratekėjimo ar pan. Net nedarant kompromisų su kokybe ir pasirenkant brangiausias ir kokybiškiausias sauskelnes, jums vis tiek reikės pasirinkti tokias, kurios atitiktų jūsų poreikį. Dabar dauguma sauskelnių yra ne generinio pobūdžio, bet pritaikytos konkrečiai funkcijai atlikti. Todėl nesvarbu kokioje pozicijoje esate, turėti konkretų poreikį ir prioritetą visada yra naudinga ir tai padės lengviau, greičiau ir patogiau išsirinkti sauskelnes.

Domėkitės kitų tėvelių patirtimi

Dar vienas svarbus svarbios informacijos šaltinis yra kitų tėvelių patirtys. Apie jas tikrai sužinosite net nenorėdami, jei savo artimųjų, draugų ar kitame socialiniame rate turite vaikus auginančių žmonių. Jie praneš apie savo patirtis.

Bet apie tas patirtis galite ir patys susirasti informacijos. Tą padaryti interneto amžiuje tikrai nėra sunku. Galite aplankyti vis dar aktyvias tėvelių bendruomenes, pvz. supermama.lt diskusijų forume. Ten pasinaudoję paieška arba patys pradėję diskusiją galėsite sužinoti kitų tėvelių ar mamyčių nuomonę ar gauti atsakymus į jums aktualius klausimus.

Parašykite komentarą